Header Background Image

Czyszczenie „SPA”

DEDKO SERWIS  »  Czyszczenie „SPA”

Dlaczego warto zainteresować się naszym serwisem?

Jako nowy gracz na rynku, nasz serwis wyróżnia się świeżością i elastycznością. Korzystamy z najnowszych technologii i metod czyszczenia, aby zapewnić Twoim urządzeniom elektronicznym najlepszą opiekę. Naszym celem jest dostarczenie usług najwyższej jakości, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Rodzaje Usług

  • Czyszczenie Konsol: Specjalizujemy się w czyszczeniu konsol z serii PlayStation (PS3, PS4, PS4 Pro, PS5) oraz Xbox (Xbox One S, Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S).
  • Czyszczenie Kart Graficznych: Oferujemy czyszczenie kart graficznych różnych producentów. Usuwamy kurz i zanieczyszczenia, które mogą wpływać na wydajność i długowieczność karty. Każde czyszczenie zawiera wymianę pasty termo-przewodzącej a w razie potrzeby także termopadów.
  • Czyszczenie i Optymalizacja Laptopów: Zajmujemy się również czyszczeniem laptopów, w tym wymianą past termoprzewodzących i czyszczeniem układów chłodzenia. To szczególnie ważne dla utrzymania optymalnej temperatury i wydajności laptopa.

Co Nas Wyróżnia?

  • Innowacyjność: Jako nowy gracz na rynku, jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami, co pozwala nam na świadczenie usług na wysokim poziomie niedostępnym dla starszych nierozwijających się serwiów.
  • Indywidualne Podejście: Każde urządzenie i każdy klient są dla nas wyjątkowi. Dlatego też każde zlecenie traktujemy indywidualnie.
  • Transparentność: Przed przystąpieniem do jakiejkolwiek usługi, dokładnie informujemy o jej zakresie i kosztach. Nie ma u nas ukrytych opłat.
  • Szybki Turnaround: Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie szybkie i efektywne czyszczenie Twojego urządzenia. Dlatego staramy się, aby czas realizacji był jak najkrótszy. Czyszczenie konsol staramy się wykonywać od ręki (konsolę odbierasz tego samego a maksymalnie następnego dnia).
  • Gwarancja Satysfakcji: Jesteśmy pewni jakości naszych usług, dlatego oferujemy gwarancję satysfakcji dla każdego klienta.

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany profesjonalnym czyszczeniem „SPA” Twojej elektroniki, zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem. Jesteśmy tu, aby pomóc!